הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים נועדו לסייע לעסקים במשבר או עסקים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ולהתרחב. הבעיה הגדולה היא שאם יש עסקים במשבר מן הסתם יהיה קשה להם הרבה יותר לקבל הלוואה ולגייס אשראי. במובנים רבים עסקים אלה יוכלו להשתקם ולעמוד על הרגליים רק אם יוכלו לגייס סכום כסף משמעותי – בהלוואה לעסקים או באמצעות מהלך אסטרטגי או פעילות שיווקית יוצאת דופן.

נכון לעכשיו הקושי לגייס אשראי לעסקים הוא כמו חרב על צווארם של העצמאיים וכאן המכשול הגבוה ביותר שצריך לעבור כדי להמשיך ולשרוד.

אנו מציעים מגוון הלוואות לעסקים והלוואות לעצמאיים מתוך רצון לסייע ולתרום להתפתחות העסק.  הרעיון המרכזי שלנו הוא להעניק הלוואות לכל עסק קטן או בינוני עד גדול בדרך של תמיכה ומתן ייעוץ.  באמצעות היועצים שלנו ניתן לקבל הלוואות גם אם קיבלת סירוב מהבנק וכך תוכלו לתת לעסק שלכם הזדמנות לצאת מהמשבר ולקבל הלוואה מאושרת לעסק.

האם הלוואה לעסקים עשויה לחלץ עסקים ממשבר?

ניתן לתאר עקב במשבר עם הרבה מאד דוגמאות. עסק במשבר יכול להיות חנות שכונתית שנקלעה לקשיים בשל פתיחה עסק מתחרה באותו הרחוב. עסק במשבר יכול להיות של חקלאי המגדל פרחים ונאלץ להתמודד עם מכות קור או תקופה בה אן פריחה ואין הכנסות.  עסק במשבר יכול להיות גם עסק שנקלע לקשיים בשל איבוד לקוחות קיימים ועצירה של הפעילות השיווקית.

האיום על קיומו של עסק חדש או עסק וותיק יכול לנבוע מסיבות שונות ובכל המקרים שצוינו כאן ניתן להתגבר על המשבר עם הלוואה לעסקים.

הלוואה לעסקים עשויה לחלץ את החנות השכונתית מהמשבר ולהזרים לה אנרגיות חדשות לפעילות שיווקית.

הלוואה לעסקים יכולה לעזור לחקלאי לצלוח את התקופה הקשה ולהתכונן לעונת הפריחה. הלוואה לעסק יכולה גם להמתיק את מצבו של בעל העסק שנרדם ואיבד לקוחות. עם ההלוואה שיקבל הוא יוכל לשכור שירותים מקצועיים של אנשי שיווק, פרסום ויחסי ציבור ולבצע מהלכים מתבקשים.

מה עושים אחרי שמקבלים הלוואה לעסק?

חשוב מאד לכל עסק לדאוג לעשות שימוש מושכל בכספי ההלוואה להחייאת ופיתוח העסק ולדאוג לבצע פעולות מתבקשות כדי לא להיקלע למשבר דומה בקרוב.

חשוב שבעל החנות השכונתית ידאג להציע מוצרים אטרקטיביים במחירים משתלמים ויבצע קידום מכירות לעסק.

מומלץ לחקלאי לפתח זנים נוספים של פרחים שיגדלו גם בחורף ורצוי שגם בעל העסק שאיבד לקוחות יהיה כל הזמן עם יד על הדופק ויקדם את העסק גם ברשתות החברתיות.

למה לקחת הלוואה לעסקים בתקופת משבר ולא בתקופת שגשוג?

הלוואה לעסקים יעילה במקרים של פיתוח העסק, הרחבתו וקידומו וגם במצבי משבר. כיום ניתן לקבל מאיתנו ייעוץ חינם והתאמה של הלוואה נוחה ומשתלמת בתנאים אטרקטיביים ובריבית הנמוכה בישראל. את ההלוואה ניתן לקחת בכל סיטואציה – כעסק מעוניין להתרחב או כשהוא נמצא באיום קיומי. כמובן שתמיד עדיף לקחת הלוואה בתנאים בו תוכלו להתמקח על הריבית ועל תנאי ההחזר.

זקוקים לעזרה – קבלו ייעוץ חינמי והתאמה של הלוואות לעסקים, הלוואה לעסקים ו-הלוואות לעסקים חדשים. פנו אלינו למומחים של המרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית וקבלו הלוואה עסקית.

לבקשת הלוואות לעסקים

 • למנהל של רפאל שלום, אני מבקש להודות על שירות מקצועי ומהיר. מודה שהופתעתי מהידע ומהיכולת שהפגנתם בטיפול בענייני

  מוטי

  מזכרת בתיה, 33

 • לרפאל שלום, המון תודה על הטיפול, אפשר להגיד שבזכותך יש לי הלוואה טובה יותר? כנראה שכן. אני לא יודעת אם אנשים שולחים תודה, אבל ממש חשוב לי שתדע שהיית מאוד נחמד ומאוד מקצועי ועזרת לי הרבה. תבוא עליך הברכה

  עפרה

  תל אביב, 39

 • לרפאל וצוות המנהלים מהמרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית, תודות רבות על שירות רציני ומהיר. כולי פליאה על הקלות שבה פתרתם את ענייני מול הבנק, אבל מעבר לכך הוכחתם שאכן ניתן לקבל הלוואה טובה בתנאים שכנראה לא הייתי מקבל אחרת. יישר כח

  סיימון

  חולון, 55

 • לרפאל, מהמרכז להלוואות וצרכנות פיננסית, תודה על הטיפול האישי בהלוואה. לא האמנתי בכלל שאפשר לקבל תנאים כאלה ואני מאוד מעריך שתמיד היית זמין זה לא מובן מאליו

  רונן

  חולון, 34

 • ליואב מהמרכז להלוואות וצרכנות פיננסית, ברצוני להודות לכם על שירות מקצועי ומאוד מהיר להלוואה שבקשתי עבור רכישת מכונות לעסק. מסתבר שאכן חסכתם לי סכומי כסף לא מעטים אבל בעיקר ריצות וכאבי ראש. מקווה שלא אזדקק להלוואה נוספת אבל אם כן זה רק דרככם. תודה גבר

  דניאל

  חיפה, 27

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם הלוואות מהירות – ללא ערבים – מגוון מסלולים – הריביות הטובות בישראל – בדיקת זכאות חינם

0732629156

התקשרו עכשיו!